Hõbedast ja merevaigust kõrvarõngad 0,5×1,5cm 1g Cherry KR03

12.90 

Naturaalsest merevaigust ja hõbedast kõrvarõngad. Ehtne Läänemere merevaik on üks võimsamaid ja ilusamaid looduslikke mineraale.
Pikkus: ca 15 mm
Merevaigust kaunistus: ca Ø 5 mm
Kaal(paar): ca 0,7 g
Merevaigu toon:
Cherry
Metall osa: hõbe 925 (Sterling: hõbeda sisaldus 92,5%)
! Valmistatud käsitööna ja kõik kõrvarõngad on natuke erinevad, merevaigu toon, mõõdud ja kaal võivad veidi kõikuda (kuni +/- 5%).
Rohkem infot hõbeda kohta leiate siit
Rohkem infot merevaigu kohta leiate siit

Laost otsas


Kõrvarõngad 0,5×1,5cm 1g Cherry KR03 on valmistatud hõbedast ja naturaalsest Läänemere merevaigust. Merevaigust ja hõbedast kõrvarõngad on stiilne kingitus, mis hoiab ajas oma väärtust ja on alati kallihinnaline ning moodne.
Merevaiku on läbi aegade kasutatud hinnatud ehtekivi ja isegi maksevahendina. Usutakse, et merevaik omab ravivaid ja rahustavaid toimeid, ning soosib pikaealisust ja on tõhus looduslik antibiootikum. Ehetes on kasutatud väga erinevat värvi merevaiku, matt kollasest, läikiv mustani. Kõik merevaiguvärvid on võrdse tervisliku mõju ja rahustava toimega. Millist tooni käevõru merevaiguga sobib kõige paremini, sõltud ainult isiklikust eelistustest.
Hõbe on pehme, hästi sepistatav ja kergesti kahjustuv metall. Parema kvaliteedi saavutamiseks kombineeritakse hõbedat enamasti teiste metallidega, et valmistada vastupidavamaid tooteid. Kõige populaarsem sulam on sterling-hõbe, mis sisaldab 92,5% hõbedat ja 7,5% vaske. Kõige kvaliteetsemad hõbeehted on prooviga 925.

Kaal 0.001 kg
Mõõtmed 1.5 × 0.5 × 0.5 cm
Tootekood: 6010kr03 Tootekategooria: 
Ostukorv
Hiljuti vaadatud
Categories