Hõbedast ja merevaigust kõrvarõngad 3cm 5,5g Cognac KR08

41.90 

Naturaalsest merevaigust ja hõbedast kõrvarõngad. Ehtne Läänemere merevaik on üks võimsamaid ja ilusamaid looduslikke mineraale.
Pikkus: ca 30 mm
Merevaigust ripats: ca Ø 14 mm
Kaal(paar): ca 5,5 g
Merevaigu toon:
Cognac
Metall osa: hõbe 925 (Sterling: hõbeda sisaldus 92,5%)
! Valmistatud käsitööna ja kõik kõrvarõngad on natuke erinevad. Merevaigu toon/muster, pikkus ja kaal võivad veidi kõikuda (kuni +/- 5%).
Rohkem infot hõbeda kohta leiate siit
Rohkem infot merevaigu kohta leiate siit

Ainult 6 laos

+

Kõrvarõngad 3cm 5,5g Cognac KR08 on valmistatud hõbedast ja naturaalsest Läänemere merevaigust. Merevaigust ja hõbedast kõrvarõngad on stiilne kingitus, mis hoiab ajas oma väärtust ja on alati kallihinnaline ning moodne.
Merevaiku on läbi aegade kasutatud hinnatud ehtekivi ja isegi maksevahendina. Usutakse, et merevaik omab ravivaid ja rahustavaid toimeid, ning soosib pikaealisust ja on tõhus looduslik antibiootikum. Ehetes on kasutatud väga erinevat värvi merevaiku, matt kollasest, läikiv mustani. Kõik merevaiguvärvid on võrdse tervisliku mõju ja rahustava toimega. Millist tooni käevõru merevaiguga sobib kõige paremini, sõltud ainult isiklikust eelistustest.
Hõbe on pehme, hästi sepistatav ja kergesti kahjustuv metall. Parema kvaliteedi saavutamiseks kombineeritakse hõbedat enamasti teiste metallidega, et valmistada vastupidavamaid tooteid. Kõige populaarsem sulam on sterling-hõbe, mis sisaldab 92,5% hõbedat ja 7,5% vaske. Kõige kvaliteetsemad hõbeehted on prooviga 925.

Kaal 0.006 kg
Mõõtmed 3 × 1.4 × 1.4 cm
Tootekood: 6010kr08 Tootekategooria:
Close
Close Ostukorv
Hiljuti vaadatud Close
Close

Close
Menüü
Categories