Võtmehoidja merevaigust ripatsiga, ripats ca1,5×2,5cm
6.20 €
Võtmehoidja, mille ripatsiks on ehtne merevaigu tükk.
Väga sobilik kingituseks. Kinnitamata uskumuse kohaselt omab merevaik ravivat ja rahustavat toimet. Kuid kindlasti on merevaik hinnatud ehtekivi.
!!! Valmistatud käsitööna ja täpselt samasugust võtmehoidjat ei ole. Ripatsiks oleva merevaigu toon, läbipaistvus, kuju ja mõõdud võivad erineda pildil toodust.
Mõõdud:
Võtmehoidja pikkus 10-11 cm
Merevaigust ripatsi mõõdud ca 1-2×2,5-3 cm
Ainult 69 laos
Seotud tooted
Naturaalsest merevaigust kaelakee, ühendus plastikust kruviga.
Pikkus: ca 48 cm. Kaal: ca 15g
! Valmistatud käsitööna ja kõik kaelakeed on natuke erinevad, pikkus ja kaal võivad veidi kõikuda (kuni +/- 5%).
Ainult 9 laos
Ainult 13 laos
Auto on valmistatud naturaalsest kasepuust ja auto redel liigub ülesse ja alla ning pöörleb.
Pikkus: 34-60 cm; Laius: 12,5 cm; Kõrgus: 20-50 cm
Ainult 5 laos
Lepa puust valmistatud veinipudeli hoidja. Ilus ja stiilne võimalus veini hoidmiseks ja säilitamiseks.
Mõõdud ca: 6,5 x 28 cm
Ainult 9 laos
Ainult 27 laos
Reljeefse kujundusega, keraamikast valmistatud, kvaliteetne ja tugev seinakell. Kaunistuseks on käsitsi maalitud kasepuu imitatsioon.
!!! Valmistatud Eestis käsitööna ja täpselt samasugust seinakella ei ole. Toon ja maalitud muster võivad veidi erineda pildil toodust.
Kell töötab 1xAA patareiga (ei ole tootega kaasas).
Mõõdud: ca 23 x 18,5 x 3,5 cm
Pakendi mõõdud: 25 x 19,5 x 4,5 cm
Ainult 2 laos
Komplekti kuulub:
– Puidust 3D kikilips ca 5,5 x 12 cm, kaal: ca 25 g
– Metallist mansetinööbid puit dekooriga
– Stiilne taskurätik ca 22 x 22 cm
– Ilus kinkekarp
Kummist kinnituspael on reguleeritav väga pikas vahemikus, ning lihtsa ja samas kindla kinnitusega.
Ainult 2 laos
Materjal: vahatatud puit, tekstiil(must teksa), kummipael
Komplektis ilus ja soliidne puidust kinkekarp
Mõõdud: ca 5,5 x 12 cm
Kaal: ca 20 g
Kummist kinnituspael on reguleeritav väga pikas vahemikus, ning lihtsa ja samas kindla kinnitusega.
Ainult 4 laos
Põllel on vööjoonel selja tagant kinni seotavad paelad ja peale õmmeldud tasku. Praktiline ja ilus kingitus.
Kangas: 55% lina, 45% puuvill.
Põlle pikkus on 80 cm ja laius 65 cm, tasku 21cm x 27cm, paelte pikkus 52 cm
Hooldus: masinpesu max 40° kraadi.
TOOTE LISAMISEKS OSTUKORVI KLIKAKE VALIKU PILDILE
Sokkide mustris on kasutatud eesti ja põhjamaade rahvusmustrite elemente. Sokikanna tugevduseks kasutame alati spetsiaalset sünteetilist niiti, mis muudab kanna vastupidavamaks, sokkide ülemine äär on mõnusalt avar ja ei sooni jalga, mis on kandjale väga mugav.
Kasutatud lõnga värvid: tumehall, helehall, punane
Sääre kõrgus ca 20 cm, tugevdatud kand, mittesooniv sääre äär
100% naturaalne vill
Suurused 38-41 hind: 23,50 €
Suuruse 42-43 hind: 24,00 €
Suurused 44-47 hind: 24,50 €
TOOTE LISAMISEKS OSTUKORVI VALIGE SUURUS
Keraamikast valmistatud, kvaliteetne ja ilus Keristraaler. Riputa paat kerise kohale ja kalla vett sisse. Toote põhjas on väike auk, kust vesi niriseb kerisele. Nii saad tasase ja meeldiva leili. Vette võid lisada mõne tilga saunaaroomi. Hubase meeleolu loomiseks on traaleril katusega teeküünla pesa.
!!! Valmistatud Eestis käsitööna ja täpselt samasugust toodet ei ole. Toon ja muster võivad veidi erineda pildil toodust.
Väga hea kingiidee!
Mõõdud (ilma ketita): ca 24 x 17 x 13 cm
Pakendi mõõdud: 25 x 17,5 x 14,5 cm
Ainult 15 laos
Väga pehme, kohev ja hubane kapuutsiga hommikumantel. Valmistatud paksust ja kvaliteetsest froteekangast. Kinnitus laia vööga, kapuuts ja peale õmmeldud taskud lisavad praktilisust.
100% puuvill, suurus: XL
Ilus ja samas praktiline kingitus endale, kui ka sõbrale!
Hooldus: masinpesu max 40° kraadi
Ainult 2 laos