Võtmehoidja merevaigust ripatsiga, ripats ca1,5×2,5cm
6.20 €
Võtmehoidja, mille ripatsiks on ehtne merevaigu tükk.
Väga sobilik kingituseks. Kinnitamata uskumuse kohaselt omab merevaik ravivat ja rahustavat toimet. Kuid kindlasti on merevaik hinnatud ehtekivi.
!!! Valmistatud käsitööna ja täpselt samasugust võtmehoidjat ei ole. Ripatsiks oleva merevaigu toon, läbipaistvus, kuju ja mõõdud võivad erineda pildil toodust.
Mõõdud:
Võtmehoidja pikkus 10-11 cm
Merevaigust ripatsi mõõdud ca 1-2×2,5-3 cm
Ainult 69 laos
Seotud tooted
100% meriino vill (Lõng Drops Baby Merino)
Sellel lõngal on Oeko-Tex® sertifikaat, Standard 100, Klass I, see kõrgeim tase tähendab, et lõng on täielikult keemiavaba ja sobib kasutamiseks beebirõivasteks.
Sobib pea ümbermõõdule ~ 52-56 cm, kaal ca 50g
Peapaela laius venitama on ca 10-11cm – mõnusalt venib kuni 14 cm. Soe ja kerge, samas naha vastas pehme ning siidine.
TOOTE LISAMISEKS OSTUKORVI KLIKAKE TOONI VALIKU PILDILE
Südame kujuline kadaka litritest ja vineer alusel kuumaalus.
!!! Valmistatud käsitööna ja täpselt samasugust kuumaalust ei ole. Kadaka litrite toon ja paigutus võivad veidi erineda pildil toodust.
Mõõdud:
ca 11 x 10 cm
ca 17,5 x 15,5 cm
ca 22 x 19 cm
TOOTE LISAMISEKS OSTUKORVI VALIGE SUURUS
Merevaiguga puu on tehtud kasepakust ja vasetatud traadist, lehtedeks on ehtsast merevaigust kivid. Toode on pakendatud ilusasse kinkekarpi.
!!! Valmistatud käsitööna ja täpselt ühesugust merevaigu kaunistustega puud ei ole. Merevaigust puulehtede värv ja erinevat tooni lehtede paigutus võivad veidi erineda pildil toodust.
ca 630 merevaigust puulehte
Mõõdud: ca 23 x 20 cm
Karbi mõõdud: 22 x 19 x 19 cm
TOOTE LISAMISEKS OSTUKORVI KLIKAKE VALIKU PILDILE
Kilpkonn on valmistatud kasepuust ning värvidena on kasutatud lastesõbralikke värve. Klotse saab kasutada mitmetes põnevates tegevustes.
Pikkus: 26 cm
Laius: 20,5 cm
Kõrgus: 8 cm
Ainult 16 laos
Põllel on vööjoonel selja tagant kinni seotavad paelad ja peale õmmeldud tasku. Praktiline ja ilus kingitus.
Kangas: 55% lina, 45% puuvill.
Põlle pikkus on 80 cm ja laius 65 cm, tasku 21cm x 27cm, paelte pikkus 52 cm
Hooldus: masinpesu max 40° kraadi.
TOOTE LISAMISEKS OSTUKORVI KLIKAKE VALIKU PILDILE
Naturaalse merevaiguga käevõru, kumminööril. Ehtne Läänemere merevaik on üks võimsamaid ja ilusamaid looduslikke aineid.
Ümbermõõt: ca 18 cm. Kaal: ca 6g
! Valmistatud käsitööna ja kõik käevõrud on natuke erinevad, pikkus ja kaal võivad veidi kõikuda (kuni +/- 5%).
Ainult 25 laos
Auto on valmistatud naturaalsest kasepuust ja auto redel liigub ülesse ja alla ning pöörleb.
Pikkus: 34-60 cm; Laius: 12,5 cm; Kõrgus: 20-50 cm
Ainult 5 laos
Ainult 26 laos
Saarest valmistaud pannkoogilabidas, käepidemele on liimitud kaunistuseks kadakast mosaiik. Pind on töödeldud 100% naturaalse, külmpressitud linaõliga.
!!! Valmistatud käsitööna ja täpselt samasugust pannilabidat ei ole. Puidu toon ja muster võivad erineda pildil toodust.
Mõõdud: ca 11 x 33 cm
Ainult 227 laos
Väga pehme, kohev ja hubane kapuutsiga hommikumantel. Valmistatud paksust ja kvaliteetsest froteekangast. Kinnitus laia vööga, kapuuts ja peale õmmeldud taskud lisavad praktilisust.
100% puuvill, suurus: XL
Ilus ja samas praktiline kingitus endale, kui ka sõbrale!
Hooldus: masinpesu max 40° kraadi
Ainult 1 laos
Kohev ja pehme poollinasest vahvelkangast rätik. Valmistamise käigus pehmendatud poollinane rätik imab hästi niiskust ega tõmbu pesujärgselt kokku. See rätik sobib kasutamiseks saunas, vannitoas, kui ka rannas. Põhjamaiselt tagasihoidlik, sinise-valge ruudumustriga disain.
Koostis: 53% lina, 47% puuvill
Mõõdud: 70 x 140 cm
Hooldus: masinpesu max 40° kraadi
Ainult 18 laos
Ainult 13 laos