Tammest serveerimisalus lõikelaud Õun 290x270x24mm

22.50 

Tugevast tammepuust valmistatud, õuna kujuga alus. Kasutatavad on mõlemad laua pooled, freesitud pool serveerimis alusena ja ümberpööratuna on tegu sileda ja tugeva lõikeluaga. Pind on töödeldud 100% naturaalse, külmpressitud linaõliga.
!!! Valmistatud käsitööna ja täpselt samasugust alust ei ole. Puidu toon ja muster võivad erineda pildil toodust.

Mõõdud: ca 2,4 x 27 x 29 cm

Ainult 20 laos


Tammepuust serveerimisalus ja lõikelaud õuna kujuga. Kasutatavad on mõlemad laua pooled, freesitud pool serveerimis alusena ja ümberpööratuna on tegu sileda ja tugeva lõikeluaga. Puidust laud on tehtud hoolega valitud ja kuivatatud tammepuu plangust. Valmistatud käsitööna ja kõik lõikelauad on natuke erinevad, mõõdud võivad natuke kõikuda. Mugavaks riputamiseks või paela sidumiseks on serveerimisalusel auk.
Vähemalt kord aastas soovitame laua pinda töödelda linaõli või tavalise toiduõliga. Sellisel juhul näeb alus värske välja ja ei teki aja jooksul väikeseid kuivamis pragusid. Enne õlitamist peab laud olema pestud ja korralikult kuiv. Õlita lauda alati mõlemalt poolt, et see ei väänduks. Aseta lõikelaud pärast pesu või õlitamist kuivama nii, et õhk pääseks mõlemale poolele ligi, näiteks püsti alusraami peale.  Nii ei muutu lõikelaud kõveraks.
Ei ole masinpestav!

Kaal 0.58 kg
Mõõtmed 29 × 27 × 2.4 cm
Tootekood: 01052101 Tootekategooria: 
Ostukorv
Close Hiljuti vaadatud
Categories