Soojad sussid meriinovillast ja paksu tallaga(3cm) hallid suurused 39-44
28.90 €
Villased sussid, mis on valmistatud kahekihilisest, naturaalse meriinovillaga kangast. Susside tald koosneb ühest kihist villast, pehmest ning jalakuju jälgivast täidisest ja lõpuks vastupidavast seemisnahast. Talla paksus on 3cm! Jalakuju jälgiv tald taastab peale kasutamist oma algse kuju.
Meriinolammaste vill on oluliselt soojem ja pehmem nahale, võrreldes tavalise lambavillaga. Meriinovill hoiab jalgade soojust, aurustab niiskust ja väldib jalgade higistamist.
Väga soojad, mugavad ja kerged sussid! Ka ideaalne idee kingituseks!
Koostis: 100% lambavill (meriino)
Tald: naturaalne seemisnahk
Sussi suurus – Sisetalla pikkus:
39 – ca 25,5 cm 42 – ca 27,5 cm
40 – ca 26,5 cm 43 – ca 28,5 cm
41 – ca 27 cm 44 – ca 29 cm
TOOTE LISAMISEKS OSTUKORVI VALIGE SUURUS
Soojad sussid on valmistatud meriinovillast ja väga kvaliteetsed ning kauakestvad. Villased sussid reageerivad kehatemperatuurile, imavad niiskust ja on allergiavabad. Meriinovill ei aja jalga higistama, on nahale väge pehme ja mõnus.
Susside hooldus:
Võib pesta käsitsi või pesumasinas.
Pesumasinas 30 kraadi, villarežiim, mõõdukas tsentrifuug.
Sussid panna pesumasinasse pesukoti (nt padjapüür vm) sees.
Kasutada õrna villale mõeldud pesuainet.
Kuivatada õhu käes, liigset soojust vältides (st kuivati, radiaator, põrandaküte jne).
Sussi suurus – Sisetalla pikkus:
39 – ca 25,5 cm
40 – ca 26,5 cm
41 – ca 27 cm
42 – ca 27,5 cm
43 – ca 28,5 cm
44 – ca 29 cm
Kaal | 0.200 kg |
---|---|
Mõõtmed | 32 × 14 × 14 cm |
Seotud tooted
Väga pehme, kohev ja hubane kapuutsiga hommikumantel. Valmistatud paksust ja kvaliteetsest froteekangast. Kinnitus laia vööga, kapuuts ja peale õmmeldud taskud lisavad praktilisust.
100% puuvill, suurus: XL
Ilus ja samas praktiline kingitus endale, kui ka sõbrale!
Hooldus: masinpesu max 40° kraadi
Ainult 6 laos
Kilpkonn on valmistatud kasepuust ning värvidena on kasutatud lastesõbralikke värve. Klotse saab kasutada mitmetes põnevates tegevustes.
Pikkus: 26 cm
Laius: 20,5 cm
Kõrgus: 8 cm
Ainult 15 laos
Puu: kadakas
Laius: 7,2 cm
Kõrgus: 6,4 cm
Pikkus: 8,8 cm
Näidatud ühe toote hind
Ainult 61 laos
Merevaiguga puu on tehtud kasepakust ja vasetatud traadist, lehtedeks on ehtsast merevaigust kivid. Toode on pakendatud ilusasse kinkekarpi.
!!! Valmistatud käsitööna ja täpselt ühesugust merevaigu kaunistustega puud ei ole. Merevaigust puulehtede värv ja erinevat tooni lehtede paigutus võivad veidi erineda pildil toodust.
ca 630 merevaigust puulehte
Mõõdud: ca 23 x 20 cm
Karbi mõõdud: 22 x 19 x 19 cm
TOOTE LISAMISEKS OSTUKORVI KLIKAKE VALIKU PILDILE
Ainult 28 laos
Soolavakk on valmistatud vahatatud tammest.
Kõrgus: ca 16 cm
Külje mõõdud: ca 13×13 cm
Valmistatud käsitööna ja kõik toosid on natuke erinevad, mõõdud võivad veidi kõikuda.
Ainult 13 laos
Naturaalsest merevaigust kaelakee, ühendus plastikust kruviga.
Pikkus: ca 48 cm. Kaal: ca 15g
! Valmistatud käsitööna ja kõik kaelakeed on natuke erinevad, pikkus ja kaal võivad veidi kõikuda (kuni +/- 5%).
Ainult 8 laos
Ainult 21 laos
Lepa puust valmistatud veinipudeli hoidja. Ilus ja stiilne võimalus veini hoidmiseks ja säilitamiseks.
Mõõdud ca: 6,5 x 28 cm
Ainult 7 laos
Väga pehme, kohev ja hubane kapuutsiga hommikumantel. Valmistatud paksust ja kvaliteetsest froteekangast. Kinnitus laia vööga, kapuuts ja peale õmmeldud taskud lisavad praktilisust.
100% puuvill, suurus: XXL
Ilus ja samas praktiline kingitus endale, kui ka sõbrale!
Hooldus: masinpesu max 40° kraadi
Ainult 3 laos
Reljeefse kujundusega, keraamikast valmistatud, kvaliteetne ja tugev saunatermomeeter. Termomeeter on pudel, vala pudelisse vett ja parajas koguses saunaaroomi. Kui paned sauna kütte, võta pudelilt kork maha, siis pääseb aroom pudelist välja. Kui saunas käidud, sule pudel jälle korgiga, siis jätkub aroomi ka järgmiseks korraks.
!!! Valmistatud Eestis käsitööna ja täpselt samasugust termomeetrit ei ole. Toon ja joonistatud muster võivad veidi erineda pildil toodust.
Ilus ja praktiline kingitus!
Mõõdud (ilma nöörita): ca 15,5 x 15 x 4,5 cm
Pakendi mõõdud: 16 x 16 x 6 cm
Ainult 4 laos
Meeste saunaseelik kvaliteetsest ja pehmest froteekangast. Kinnitus pika ja tugeva takja kinnitusega, ülaosa volditud laia ja vastupidava kummipaelaga. Ehk sobib igas mõõdus mehele! Lisamugavuseks on peale õmmeldud tikitud pildiga tasku.
100% puuvill, 55×150 cm
Selle saunaseelikule saab komplekti osta samas toonis saunamütsi .
Hooldus: masinpesu max 40° kraadi
Ainult 74 laos