Merevaigust puu Tamm A3 23cm 630kivi 2+disaini
109.50 €
Merevaiguga puu on tehtud kasepakust ja vasetatud traadist, lehtedeks on ehtsast merevaigust kivid. Toode on pakendatud ilusasse kinkekarpi.
!!! Valmistatud käsitööna ja täpselt ühesugust merevaigu kaunistustega puud ei ole. Merevaigust puulehtede värv ja erinevat tooni lehtede paigutus võivad veidi erineda pildil toodust.
ca 630 merevaigust puulehte
Mõõdud: ca 23 x 20 cm
Karbi mõõdud: 22 x 19 x 19 cm
TOOTE LISAMISEKS OSTUKORVI KLIKAKE VALIKU PILDILE
Merevaigust lehtedega puu on valmistautud keeratud ja vasetatud traadist. Aluseks on merevaigust kaunistusega väike kase pakk. Puu tüve ja oksi on võimalik painutada ja teha puu endale meeldiva kujuga. Sobib väga hästi kingikotti.
Merevaiku on läbi aegade kasutatud hinnatud ehtekivi ja isegi maksevahendina. Usutakse, et merevaik omab ravivaid ja rahustavaid toimeid, ning soosib pikaealisust ja on tõhus looduslik antibiootikum.
Kaal | 0.46 kg |
---|---|
Mõõtmed | 19 × 19 × 22 cm |
Seotud tooted
Naturaalsest merevaigust kaelakee, ühendus plastikust kruviga ja tugeva polüestrist niidiga.
Pikkus: ca 33 cm. Kaal: ca 6g
! Valmistatud käsitööna ja kõik kaelakeed on natuke erinevad, pikkus ja kaal võivad veidi kõikuda (kuni +/- 5%).
Ainult 38 laos
Väga pehme, kohev ja hubane kapuutsiga hommikumantel. Valmistatud paksust ja kvaliteetsest froteekangast. Kinnitus laia vööga, kapuuts ja peale õmmeldud taskud lisavad praktilisust.
100% puuvill, suurus: XL
Ilus ja samas praktiline kingitus endale, kui ka sõbrale!
Hooldus: masinpesu max 40° kraadi
Ainult 2 laos
Naturaalsest merevaigust käevõru, mitte veniv.
!!! Plastikust kruviga ühendus, mida loetakse kõige turvalisemaks lahenduseks väikelastele.
Suurus sobib väiksemale lapsele või beebile.
Ümbermõõt: ca 13 cm. Kaal: ca 4g
! Valmistatud käsitööna ja kõik käevõrud on natuke erinevad, pikkus ja kaal võivad veidi kõikuda (kuni +/- 5%).
Ainult 15 laos
Keraamikast valmistatud, kvaliteetne ja ilus Keristraaler. Riputa paat kerise kohale ja kalla vett sisse. Toote põhjas on väike auk, kust vesi niriseb kerisele. Nii saad tasase ja meeldiva leili. Vette võid lisada mõne tilga saunaaroomi. Hubase meeleolu loomiseks on traaleril katusega teeküünla pesa.
!!! Valmistatud Eestis käsitööna ja täpselt samasugust toodet ei ole. Toon ja muster võivad veidi erineda pildil toodust.
Väga hea kingiidee!
Mõõdud (ilma ketita): ca 24 x 17 x 13 cm
Pakendi mõõdud: 25 x 17,5 x 14,5 cm
Ainult 15 laos
Reljeefse kujundusega, keraamikast valmistatud, kvaliteetne ja tugev seinakell. Kaunistuseks on käsitsi maalitud kasepuu imitatsioon.
!!! Valmistatud Eestis käsitööna ja täpselt samasugust seinakella ei ole. Toon ja maalitud muster võivad veidi erineda pildil toodust.
Kell töötab 1xAA patareiga (ei ole tootega kaasas).
Mõõdud: ca 23 x 18,5 x 3,5 cm
Pakendi mõõdud: 25 x 19,5 x 4,5 cm
Ainult 2 laos
100% meriino vill (Lõng Drops Baby Merino)
Sellel lõngal on Oeko-Tex® sertifikaat, Standard 100, Klass I, see kõrgeim tase tähendab, et lõng on täielikult keemiavaba ja sobib kasutamiseks beebirõivasteks.
Sobib pea ümbermõõdule ~ 52-56 cm, kaal ca 50g
Peapaela laius venitama on ca 10-11cm – mõnusalt venib kuni 14 cm. Soe ja kerge, samas naha vastas pehme ning siidine.
TOOTE LISAMISEKS OSTUKORVI KLIKAKE TOONI VALIKU PILDILE
Ainult 27 laos
Meeste saunaseelik kvaliteetsest ja pehmest froteekangast. Kinnitus pika ja tugeva takja kinnitusega, ülaosa volditud laia ja vastupidava kummipaelaga. Ehk sobib igas mõõdus mehele! Lisamugavuseks on peale õmmeldud tikitud pildiga tasku.
100% puuvill, 55×150 cm
Selle saunaseelikule saab komplekti osta samas toonis saunamütsi .
Hooldus: masinpesu max 40° kraadi
Ainult 21 laos
Auto on valmistatud naturaalsest kasepuust ja auto redel liigub ülesse ja alla ning pöörleb.
Pikkus: 34-60 cm; Laius: 12,5 cm; Kõrgus: 20-50 cm
Ainult 5 laos
Naiste saunaseelik kvaliteetsest ja pehmest froteekangast. Kinnitus pika ja tugeva takja kinnitusega, ülaosa volditud laia ja vastupidava kummipaelaga. Turvaline ja sobilik igas mõõdus naisele! Lisamugavuseks on peale õmmeldud tikitud pildiga tasku.
100% puuvill, 75×150 cm
Sellele seelikule saab osta lisaks samas toonis saunamütsi.
Hooldus: masinpesu max 40° kraadi
Ainult 24 laos
Sokkide mustris on kasutatud eesti ja põhjamaade rahvusmustrite elemente. Sokikanna tugevduseks kasutame alati spetsiaalset sünteetilist niiti, mis muudab kanna vastupidavamaks, sokkide ülemine äär on mõnusalt avar ja ei sooni jalga, mis on kandjale väga mugav.
Kasutatud lõnga värvid: tumehall, helehall, punane
Sääre kõrgus ca 20 cm, tugevdatud kand, mittesooniv sääre äär
100% naturaalne vill
Suurused 38-41 hind: 23,50 €
Suuruse 42-43 hind: 24,00 €
Suurused 44-47 hind: 24,50 €
TOOTE LISAMISEKS OSTUKORVI VALIGE SUURUS
Puu: kadakas
Laius: 7,2 cm
Kõrgus: 6,4 cm
Pikkus: 8,8 cm
Näidatud ühe toote hind
Ainult 70 laos