Linane kangas 100%, 205g/m², L:143cm, kivipesu, Moon ja Karikakar

24.50 

Koostis: 100% lina, kivipestud
Laius: 143±4 cm, Kaal: 205 g/m²
Toon: naturaalne hall
Hooldus: masinpesu max 40° kraadi.
Korduvalt pestud ja seega väga pehme kangas. Sobib kohe riiete valmistamiseks ja väljalõigete tegemiseks. Hilisemas pesus ei tõmba riideese sisuliselt enam kokku.

Ostu samm on 1 meeter.

Ainult 21 laos


Kivipestud linane kangas on palju kordi eelnevalt pestud ja tänu sellele sobib ta kohe toote valmistamiseks. Hilisema pesuga on kokku tõmbumine sisuliselt olematu, samuti on kivipestud linane kangas tänu sellele väga pehme. Tavalist linast kangast tuleb kindlasti enne riideeseme valmistamist pesta. Suure linasisaldusega kangal on tavalise puuvillase kanga ees mitmeid eeliseid. Sealjuures on linane kangas kuni kolm korda tugevam ja kulumiskindlam. Linane kleidikangas imab tänu poorsusele niiskust kiiresti ja ka kuivab kiiresti. Kehale tundub linane kangas meeldivalt värske ja jahe tänu keha poolt tekitatud soojuse ja niiskuse kiiresti eemale juhtimisele.
Pärast igat pesukorda linane riie pehmeneb, samas ei muutu ajaga kollakaks või tuhmiks. Lina ei põhjusta allergilisi reaktsioone, sinna koguneb vähem mustust, seepi ja katlakivi, seega sobib see hästi väikestele lastele või nahaprobleemidega inimestele.
Linane kangas on staatilise elektri suhtes vastupidav ja seetõttu ei elektrifitseeru kergelt. Samuti on linasest toode loodussõbralik ja jäätmevaba toode, mille tootmisega kaasnev ökoloogiline jalajälg on väike. Linane kangast ei määrdu nii kergelt, kuna pinnal on libisevad, siledad ja mustust vähem vastuvõtvad. Linasest kangast tooteid on soovitav pesta 40°. Pesuvahend ei tohi sisaldada kangast rikkuvat valgendit. Linast kangast ei tohi nühkida, vältida tugevat masinpesu programmi, sobib õrn pesutsükkel. Trummelkuivatus ei ole soovitatav. Triikimisel peab linane rõivas alati niiske olema. Auruga või niiskelt kõrgel temperatuuril triikides muutub linase kanga pind siledaks.

Tootekood: 10010500 Tootekategooria: 
Ostukorv
Hiljuti vaadatud
Categories