Linane kangas 100%, 205g/m², L:155cm, pehmendatud sinise triibuga

21.90 

Koostis: 100% lina,  pehmendatud
Laius: 155±10 cm, Kaal: 205 g/m²
Toon: sinise triibuga naturaalne linane (mitte prinditud, kangas on kootud kahevärvilisena).
Hooldus: masinpesu max 40° kraadi.
Linane kangas, mis sobib rõivaste ja erinevate kodutekstiilide õmblemiseks. Korduvalt pestud ehk väga pehme kangas ja tänu sellele tõmbab riideese hilisemas pesus oluliselt vähem kokku. Naturaalsest kiust kangas sobib allergikutele.

Ostu samm on 1 meeter.

Ainult 20 laos


Linane kangas 100% on palju kordi eelnevalt pestud ja tänu sellele sobib ta kohe toote valmistamiseks. Samuti on pehmendatud linane kangas tänu sellele pehme. Tavalist linast kangast tuleb kindlasti enne riideeseme valmistamist pesta. Suure linasisaldusega kangal on tavalise puuvillase kanga ees mitmeid eeliseid. Sealjuures on linane kangas tugevam ja kulumiskindlam. Kehale tundub linane kangas meeldivalt värske ja jahe tänu keha poolt tekitatud soojuse ja niiskuse kiiresti eemale juhtimisele.
Lina ei põhjusta allergilisi reaktsioone, sinna koguneb vähem mustust, seepi ja katlakivi, seega sobib see hästi väikestele lastele või nahaprobleemidega inimestele.
Linane kangas on staatilise elektri suhtes vastupidav ja seetõttu ei elektrifitseeru kergelt. Samuti on linasest toode loodussõbralik ja jäätmevaba toode, mille tootmisega kaasnev ökoloogiline jalajälg on väike. Linane kangast ei määrdu nii kergelt, kuna pinnal on libisevad, siledad ja mustust vähem vastuvõtvad. Linasest kangast tooteid on soovitav pesta 40°. Pesuvahend ei tohi sisaldada kangast rikkuvat valgendit. Linast kangast ei tohi nühkida, vältida tugevat masinpesu programmi, sobib õrn pesutsükkel. Trummelkuivatus ei ole soovitatav. Triikimisel peab linane rõivas alati niiske olema. Auruga või niiskelt kõrgel temperatuuril triikides muutub linase kanga pind siledaks.

Tootekood: L11164st Tootekategooria: 
Ostukorv
Hiljuti vaadatud
Categories