Linane kangas 100%, 205g/m², L:145cm, pehmendatud, 3+ tooni

18.80 

Koostis: 100% lina, pehmendatud
Laius: 145 cm, Kaal: 205 g/m²
Korduvalt pestud ja seega pehme kangas. Sobib kohe riiete valmistamiseks ja väljalõigete tegemiseks. Hilisemas pesus tõmbab riideese oluliselt vähem kokku.
Ostu samm on 1 meeter.
TOOTE LISAMISEKS OSTUKORVI KLIKAKE TOONI PILDILE

  Hurry up! Sale end in:
 
pehmendatud linane kangas piparmünt
pehmendatud linane kangas roheline
pehmendatud linane kangas sidrun
Puhasta

Pehmendatud linane kangas on palju kordi eelnevalt pestud ja tänu sellele sobib ta kohe toote valmistamiseks. Hilisema pesuga on kokku tõmbumine oluliselt väiksem kui pehmendamata kangal. Samuti on pehmendatud linane kangas tänu sellele pehme. Tavalist linast kangast tuleb kindlasti enne riideeseme valmistamist pesta. Suure linasisaldusega kangal on tavalise puuvillase kanga ees mitmeid eeliseid. Sealjuures on linane kangas kuni kolm korda tugevam ja kulumiskindlam. Linane kangas imab tänu poorsusele niiskust kiiresti ja ka kuivab kiiresti. Kehale tundub linane kangas meeldivalt värske ja jahe tänu keha poolt tekitatud soojuse ja niiskuse kiiresti eemale juhtimisele.
Pärast igat pesukorda linane riie pehmeneb, samas ei muutu ajaga kollakaks või tuhmiks. Lina ei põhjusta allergilisi reaktsioone, sinna koguneb vähem mustust, seepi ja katlakivi, seega sobib see hästi väikestele lastele või nahaprobleemidega inimestele.
Linane kangas on staatilise elektri suhtes vastupidav ja seetõttu ei elektrifitseeru kergelt. Samuti on linasest toode loodussõbralik ja jäätmevaba toode, mille tootmisega kaasnev ökoloogiline jalajälg on väike. Linane kangast ei määrdu nii kergelt, kuna pinnal on libisevad, siledad ja mustust vähem vastuvõtvad. Linasest kangast tooteid on soovitav pesta 40°. Pesuvahend ei tohi sisaldada kangast rikkuvat valgendit. Linast kangast ei tohi nühkida, vältida tugevat masinpesu programmi, sobib õrn pesutsükkel. Trummelkuivatus ei ole soovitatav. Triikimisel peab linane rõivas alati niiske olema. Auruga või niiskelt kõrgel temperatuuril triikides muutub linase kanga pind siledaks.

Tootekood: 10010400 Tootekategooria: 
Ostukorv
Hiljuti vaadatud
Categories