Leilikulp vastupidavast biokomposiidist 48cm helepruun

10.90 

Skandinaavialiku disainiga, biokomposiidist valmistatud saunakulp. Käepideme disain võimaldab vett kerisele juhtida. Vastupidav looduslikust kiust komposiit on puudutusele meeldiv ning suurepärane materjalivalik sauna kuumuse ja niiskuse jaoks. Taaskasutatav, põletamisel energiaks muudetav.
Mõõdud: 48,5x6x11 cm
Materjal – Stora Enso DuraSense™: DuraSense on puidukiudude ja polümeeride segu, taaskasutatav, põletamisel energiaks muudetav. See biokomposiitmaterjal pakub plastikule keskkonnasõbralikumat alternatiivi, parandades samal ajal jätkusuutlikkust ja vähendades süsiniku jalajälge. Puidukiudude ja biopõhiste polümeeride seguga on võimalik saada kuni 98% taastuvenergia sisaldusest ja seeläbi vähendada sõltuvust piiratud fossiilsetest ressurssidest.

 

Ainult 7 laos


Leilikulp Pisar helepruun – kaunilt tilgakujuline Soome biokomposiidist saunakulp. Käepideme disain võimaldab ka vett kerisesse juhtida. Rento Pisara saunatoodete puhtad jooned ja skandinaavialik disain on puhtalt Soome töö tulemus. Vastupidav looduslikust kiust komposiit on puudutusele meeldiv ning suurepärane materjalivalik sauna kuumuse ja niiskuse jaoks. Taaskasutatav, põletamisel energiaks muudetav. Materjal on toodetud Soomes, rohkem infot leiate siit 
Hästi hooldatud saunatooted püsivad kaunid kaua. Tühjendage ämber või kulp pärast sauna. Ära jäta saunatooteid kuuma ja niiskesse sauna. Vajadusel puhastage pinnad seebiveega, pehme käsna või harjaga.

Kaal 0.130 kg
Mõõtmed 48.5 × 6 × 11 cm
Tootekood: RE628859 Tootekategooria: 
Ostukorv
Hiljuti vaadatud
Categories