Hõbedast käekett merevaigust kaunistusega 16cm 1g Cherry nr25
19.50 €
Hõbedast valmistatud ja merevaigust kaunistusega käekett. Ehtne Läänemere merevaik on üks võimsamaid ja ilusamaid looduslikke mineraale.
Kett: hõbe 925 (Sterling: hõbeda sisaldus 92,5%)
Merevaigu toon: Cherry
Merevaigust kuul: ca 6×7 mm
Pikkus: ca 16 cm. Kaal: ca 1 g
Rohkem infot hõbeda kohta leiate siit
Rohkem infot merevaigu kohta leiate siit
Laost otsas
Hõbe on pehme, hästi sepistatav ja kergesti kahjustuv metall. Parema kvaliteedi saavutamiseks kombineeritakse hõbedat enamasti teiste metallidega, et valmistada vastupidavamaid tooteid. Kõige populaarsem sulam on sterling-hõbe, mis sisaldab 92,5% hõbedat ja 7,5% vaske. Kõige kvaliteetsemad hõbeehted on prooviga 925.
Merevaiku on läbi aegade kasutatud hinnatud ehtekivi ja isegi maksevahendina. Usutakse, et merevaik omab ravivaid ja rahustavaid toimeid, ning soosib pikaealisust ja on tõhus looduslik antibiootikum. Käevõrudes on kasutatud väga erinevat värvi merevaiku, matt kollasest, läikiv mustani. Kõik merevaiguvärvid on võrdse tervisliku mõju ja rahustava toimega. Millist tooni käevõru merevaiguga sobib kõige paremini, sõltud ainult isiklikust eelistustest. Valmistatud Leedus
Kaal | 0.001 kg |
---|---|
Mõõtmed | 17 × 0.6 × 0.6 cm |
Seotud tooted
Auto on valmistatud kasepuust ning värvidena on kasutatud lastesõbralikke värve. Järelhaagis on eemaldatav ning kõiki auto klotse saab kasutada mitmetes põnevates tegevustes.
Pikkus: 48 cm
Laius: 9,5 cm
Kõrgus: 14 cm
Ainult 11 laos
Kohev ja pehme poollinasest vahvelkangast rätik. Valmistamise käigus pehmendatud poollinane rätik imab hästi niiskust ega tõmbu pesujärgselt kokku. See rätik sobib kasutamiseks saunas, vannitoas, kui ka rannas. Põhjamaiselt tagasihoidlik, sinise-valge ruudumustriga disain.
Koostis: 53% lina, 47% puuvill
Mõõdud: 70 x 140 cm
Hooldus: masinpesu max 40° kraadi
Ainult 16 laos
Naturaalsest merevaigust kaelakee, ühendus plastikust kruviga.
Pikkus: ca 47 cm. Kaal: ca 11g
! Valmistatud käsitööna ja kõik kaelakeed on natuke erinevad, pikkus ja kaal võivad veidi kõikuda (kuni +/- 5%).
Ainult 33 laos
Naturaalse merevaiguga käevõru, kumminööril. Ehtne Läänemere merevaik on üks võimsamaid ja ilusamaid looduslikke aineid.
Ümbermõõt: ca 18 cm. Kaal: ca 6g
! Valmistatud käsitööna ja kõik käevõrud on natuke erinevad, pikkus ja kaal võivad veidi kõikuda (kuni +/- 5%).
Ainult 25 laos
Sokkide mustris on kasutatud eesti ja põhjamaade rahvusmustrite elemente. Sokikanna tugevduseks kasutame alati spetsiaalset sünteetilist niiti, mis muudab kanna vastupidavamaks, sokkide ülemine äär on mõnusalt avar ja ei sooni jalga, mis on kandjale väga mugav.
Kasutatud lõnga värvid: tumehall, helehall, punane
Sääre kõrgus ca 20 cm, tugevdatud kand, mittesooniv sääre äär
100% naturaalne vill
Suurused 38-41 hind: 23,50 €
Suuruse 42-43 hind: 24,00 €
Suurused 44-47 hind: 24,50 €
TOOTE LISAMISEKS OSTUKORVI VALIGE SUURUS
100% meriino vill (Lõng Drops Baby Merino)
Sellel lõngal on Oeko-Tex® sertifikaat, Standard 100, Klass I, see kõrgeim tase tähendab, et lõng on täielikult keemiavaba ja sobib kasutamiseks beebirõivasteks.
Sobib pea ümbermõõdule ~ 52-56 cm, kaal ca 50g
Peapaela laius venitama on ca 10-11cm – mõnusalt venib kuni 14 cm. Soe ja kerge, samas naha vastas pehme ning siidine.
TOOTE LISAMISEKS OSTUKORVI KLIKAKE TOONI VALIKU PILDILE
Merevaiguga puu on tehtud kasepakust ja vasetatud traadist, lehtedeks on ehtsast merevaigust kivid. Toode on pakendatud ilusasse kinkekarpi.
!!! Valmistatud käsitööna ja täpselt ühesugust merevaigu kaunistustega puud ei ole. Merevaigust puulehtede värv ja erinevat tooni lehtede paigutus võivad veidi erineda pildil toodust.
ca 81 merevaigust puulehte
Mõõdud: ca 11 x 11 cm
Karbi mõõdud: 11,5 x 10,5 x 10,5 cm
Ainult 22 laos
Kilpkonn on valmistatud kasepuust ning värvidena on kasutatud lastesõbralikke värve. Klotse saab kasutada mitmetes põnevates tegevustes.
Pikkus: 26 cm
Laius: 20,5 cm
Kõrgus: 8 cm
Ainult 16 laos
Lepa puust valmistatud veinipudeli hoidja. Ilus ja stiilne võimalus veini hoidmiseks ja säilitamiseks.
Mõõdud ca: 6,5 x 28 cm
Ainult 7 laos
Ainult 31 laos
Soolavakk on valmistatud vahatatud tammest.
Kõrgus: ca 16 cm
Külje mõõdud: ca 13×13 cm
Valmistatud käsitööna ja kõik toosid on natuke erinevad, mõõdud võivad veidi kõikuda.
Ainult 13 laos
Meeste saunaseelik kvaliteetsest ja pehmest froteekangast. Kinnitus pika ja tugeva takja kinnitusega, ülaosa volditud laia ja vastupidava kummipaelaga. Ehk sobib igas mõõdus mehele! Lisamugavuseks on peale õmmeldud tikitud pildiga tasku.
100% puuvill, 55×150 cm
Selle saunaseelikule saab komplekti osta samas toonis saunamütsi .
Hooldus: masinpesu max 40° kraadi
Ainult 78 laos