Hõbedast ja merevaigust käevõru 20cm 4,5g Cognac nr13

26.50 

Naturaalsest merevaigust käevõru, kinnitus ja vahekaunistused hõbedast. Ehtne Läänemere merevaik on üks võimsamaid ja ilusamaid looduslikke mineraale.
Vahekaunistused ja kinnitus: hõbe 925 (Sterling: hõbeda sisaldus 92,5%)
Hõbeda kuulid: ca 2 mm
Merevaigu toon:
Cognac
Merevaigust kuulid: ca 6 mm
Pikkus: ca 20 cm. Kaal: ca 4,5 g
Rohkem infot hõbeda kohta leiate siit
Rohkem infot merevaigu kohta leiate siit

Ainult 14 laos

+

Käevõru 20cm 4,5g Cognac nr13 on valmistatud naturaalsest Läänemere merevaigust ja hõbedast kaunistuste ja kinnitusega. Merevaigust ja hõbedast käevõru on stiilne kingitus, mis hoiab ajas oma väärtust ja on alati kallihinnaline ning moodne.
Merevaiku on läbi aegade kasutatud hinnatud ehtekivi ja isegi maksevahendina. Usutakse, et merevaik omab ravivaid ja rahustavaid toimeid, ning soosib pikaealisust ja on tõhus looduslik antibiootikum. Ehetes on kasutatud väga erinevat värvi merevaiku, matt kollasest, läikiv mustani. Kõik merevaiguvärvid on võrdse tervisliku mõju ja rahustava toimega. Millist tooni käevõru merevaiguga sobib kõige paremini, sõltud ainult isiklikust eelistustest.
Hõbe on pehme, hästi sepistatav ja kergesti kahjustuv metall. Parema kvaliteedi saavutamiseks kombineeritakse hõbedat enamasti teiste metallidega, et valmistada vastupidavamaid tooteid. Kõige populaarsem sulam on sterling-hõbe, mis sisaldab 92,5% hõbedat ja 7,5% vaske. Kõige kvaliteetsemad hõbeehted on prooviga 925.

Kaal 0.005 kg
Mõõtmed 20 × 0.7 × 0.7 cm
Tootekood: 60101013 Tootekategooria:
Close
Close Ostukorv
Hiljuti vaadatud Close
Close

Close
Menüü
Categories