Võtmenagi kaks kassi 22x22cm
14.90 €
Ilus ja tugev, ruumilise kujundusega puidust võtmenagi. Peitsitud vesibaasil värvidega.
Materjal: vineer
Mõõdud: 22 x 22 x 4,5 cm
Ainult 22 laos
Kaal | 0.240 kg |
---|---|
Mõõtmed | 22 × 4.5 × 22 cm |
Seotud tooted
Lepa puust valmistatud veinipudeli hoidja. Ilus ja stiilne võimalus veini hoidmiseks ja säilitamiseks.
Mõõdud ca: 6,5 x 28 cm
Ainult 9 laos
Kasepuust kammid. Pind on lihvitud peene liivapaberiga väga siledaks ja naturaalne ehk õli ja laki vaba. Puidust kamm ei tekita juustesse staatilist elektrit.
Mõõdud: 4,5 x 12/16/19 cm
TOOTE LISAMISEKS OSTUKORVI KLIKAKE VALIKU PILDILE
Tehtud töötlemata kadakapuu litrist, pilt on puidule põletatud.
Mõõdud ca: 0,9 x 3,5-5,5 x 7-10 cm
! Valmistatud käsitööna ja kõik magnetid on natuke erinevad ja mõõdud võivad kõikuda!
Näidatud ühe toote hind
TOOTE LISAMISEKS OSTUKORVI KLIKAKE VALIKU PILDILE
Lepast valmistatud võtmehoidja, pilt on lõigatud võtmehoidjale laseriga.
!!! Valmistatud käsitööna, lepapuu toon ja muster võivad veidi erineda pildil toodust.
Ripatsi mõõdud: 0,5 x 4,3 x 5 cm
TOOTE LISAMISEKS OSTUKORVI KLIKAKE VALIKU PILDILE
Männipuust valmistatud muna.
Valmistatud käsitööna ja täpselt samasugust muna ei ole. Puu toon ja muster võivad veidi erineda pildil toodust.
Mõõdud: ca 6,5 x 4,5 cm (nagu muna)
Laost otsas
Kadakast valmistatud salati näpitsad. Pind on lihvitud peene liivapaberiga väga siledaks ja naturaalne ehk õli ja laki vaba.
!!! Valmistatud käsitööna, kadakapuu toon ja muster võivad erineda pildil toodust.
Mõõdud ca: 4 x 5 x 23 cm
Ainult 19 laos
Lepast valmistatud võtmehoidja, pilt on põletatud võtmehoidjale laseriga.
!!! Valmistatud käsitööna, lepapuu toon ja muster võivad veidi erineda pildil toodust.
Ripatsi mõõdud: 0,5 x 4,3 x 5 cm
Ainult 34 laos
Sarapuust tehtud pastapliiats, kirjad on puidule põletatud. Pastaka pind on lakitud ja tina on vahetatav.
!!! Valmistatud käsitööna, puidu toon ja muster võivad erineda pildil toodust. Selle toote valmistamisel ei ole kasutatud šablooni. Mõõdud võivad kõikuda ±10% ja kõigi pastapliiatsite kuju on veidi erinev.
Mõõdud: ca 1,5 x 19 cm
Näidatud ühe toote hind
Laost otsas
Pesulõks on valmistatud naturaalsest tamme puust. Pind on töödeldud 100% naturaalse, külmpressitud linaõliga.
Mõõdud: ca 4 x 3 x 22,5 cm
Ainult 33 laos
Ilus ja tugev, ruumilise kujundusega puidust võtmenagi. Peitsitud vesibaasil värvidega.
Materjal: kuuse laud, vineer, nöör
Mõõdud (ilma nöörita): 18,5 x 14,5 x 2,5 cm
Ainult 24 laos
Komplektis on sarapuust pastapliiats ja kadakast pastaka hoidja, kirjad on puidule põletatud. Pastaka pind on lakitud ja tina on vahetatav. Kadakast alus on lihvitud peene liivapaberiga väga siledaks ja naturaalne ehk õli ja laki vaba.
!!! Valmistatud käsitööna, puidu toon ja muster võivad erineda pildil toodust. Selle toote valmistamisel ei ole kasutatud šablooni. Mõõdud võivad kõikuda ±10% ja kõigi komplektide kuju on veidi erinev.
Pastakas: ca 19 cm
Alus: ca 3 x 4-6 x 9-13 cm
Näidatud ühe komplekti hind
Ainult 1 laos
Lõikeosa on tehtud roostevabast terasest. Käepide on valmistatud saare puust, millele on liimitud kaunistuseks kadakast mosaiik. Praktiline ja terav juustuhöövel
Mõõdud: ca 7,2 x 24 cm
Lõikeosa laius 5 cm
Laost otsas