Hõbedast kõrvarõngad merevaiguga 4,4cm 2,9g Cognac KR06
29.90 €
Naturaalsest merevaigust ja hõbedast kõrvarõngad. Ehtne Läänemere merevaik on üks võimsamaid ja ilusamaid looduslikke mineraale.
Pikkus: ca 44 mm
Merevaigust ripats: ca 7x7x24 mm
Kaal(paar): ca 2,9 g
Merevaigu toon: Cognac
Metall osa: hõbe 925 (Sterling: hõbeda sisaldus 92,5%)
! Valmistatud käsitööna ja kõik kõrvarõngad on natuke erinevad. Merevaigu toon/muster, pikkus ja kaal võivad veidi kõikuda (kuni +/- 5%).
Rohkem infot hõbeda kohta leiate siit
Rohkem infot merevaigu kohta leiate siit
Ainult 3 laos
Hõbedast kõrvarõngad 4,4cm 2,9g Cognac KR06 on valmistatud hõbedast ja naturaalsest Läänemere merevaigust. Merevaigust ja hõbedast kõrvarõngad on stiilne kingitus, mis hoiab ajas oma väärtust ja on alati kallihinnaline ning moodne.
Merevaiku on läbi aegade kasutatud hinnatud ehtekivi ja isegi maksevahendina. Usutakse, et merevaik omab ravivaid ja rahustavaid toimeid, ning soosib pikaealisust ja on tõhus looduslik antibiootikum. Ehetes on kasutatud väga erinevat värvi merevaiku, matt kollasest, läikiv mustani. Kõik merevaiguvärvid on võrdse tervisliku mõju ja rahustava toimega. Millist tooni käevõru merevaiguga sobib kõige paremini, sõltud ainult isiklikust eelistustest.
Hõbe on pehme, hästi sepistatav ja kergesti kahjustuv metall. Parema kvaliteedi saavutamiseks kombineeritakse hõbedat enamasti teiste metallidega, et valmistada vastupidavamaid tooteid. Kõige populaarsem sulam on sterling-hõbe, mis sisaldab 92,5% hõbedat ja 7,5% vaske. Kõige kvaliteetsemad hõbeehted on prooviga 925.
Kaal | 0.003 kg |
---|---|
Mõõtmed | 4.5 × 1 × 0.7 cm |
Seotud tooted
Komplekti kuulub:
– Puidust 3D kikilips ca 5,8 x 12 cm, kaal: ca 25 g
– Metallist mansetinööbid puit dekooriga
– Stiilne taskurätik ca 22 x 22 cm
– Ilus ja stiilne puidust kinkekarp
Kummist kinnituspael on reguleeritav väga pikas vahemikus, ning lihtsa ja samas kindla kinnitusega.
Ainult 8 laos
Sokkide mustris on kasutatud eesti ja põhjamaade rahvusmustrite elemente. Sokikanna tugevduseks kasutame alati spetsiaalset sünteetilist niiti, mis muudab kanna vastupidavamaks, sokkide ülemine äär on mõnusalt avar ja ei sooni jalga, mis on kandjale väga mugav.
Kasutatud lõnga värvid: tumehall, helehall, punane
Sääre kõrgus ca 20 cm, tugevdatud kand, mittesooniv sääre äär
100% naturaalne vill
Suurused 38-41 hind: 23,50 €
Suuruse 42-43 hind: 24,00 €
Suurused 44-47 hind: 24,50 €
TOOTE LISAMISEKS OSTUKORVI VALIGE SUURUS
Materjal: vahatatud puit, tekstiil (teksa), kummipael
Komplektis ilus ja soliidne kinkekarp
Mõõdud: ca 5 x 12 cm
Kaal: ca 20 g
Kummist kinnituspael on reguleeritav väga pikas vahemikus, ning lihtsa ja samas kindla kinnitusega.
Ainult 11 laos
Auto on valmistatud naturaalsest kasepuust ja auto redel liigub ülesse ja alla ning pöörleb.
Pikkus: 34-60 cm; Laius: 12,5 cm; Kõrgus: 20-50 cm
Ainult 5 laos
Naiste saunaseelik kvaliteetsest ja pehmest froteekangast. Kinnitus pika ja tugeva takja kinnitusega, ülaosa volditud laia ja vastupidava kummipaelaga. Turvaline ja sobilik igas mõõdus naisele! Lisamugavuseks on peale õmmeldud tikitud pildiga tasku.
100% puuvill, 75×150 cm
Sellele seelikule saab osta lisaks samas toonis saunamütsi.
Hooldus: masinpesu max 40° kraadi
Ainult 55 laos
Linased mini pajakindad prinditud pildiga. Pajakinnastele vahele on õmmeldud kuumakaitseks vatiin ja on oma suuruse tõttu on neid lihtne kätte panna. Väga praktiline igapäevaseks kasutamiseks köögis.
Kangas: 55% lina, 45% puuvill
Mõõdud: 16 x 13 cm
Hooldus: masinpesu max 40° kraadi
TOOTE LISAMISEKS OSTUKORVI KLIKAKE VALIKU PILDILE
Ainult 27 laos
100% meriino vill (Lõng Drops Baby Merino)
Sellel lõngal on Oeko-Tex® sertifikaat, Standard 100, Klass I, see kõrgeim tase tähendab, et lõng on täielikult keemiavaba ja sobib kasutamiseks beebirõivasteks.
Sobib pea ümbermõõdule ~ 52-56 cm, kaal ca 50g
Peapaela laius venitama on ca 10-11cm – mõnusalt venib kuni 14 cm. Soe ja kerge, samas naha vastas pehme ning siidine.
TOOTE LISAMISEKS OSTUKORVI KLIKAKE TOONI VALIKU PILDILE
Keraamikast valmistatud, kvaliteetne ja ilus Keristraaler. Riputa paat kerise kohale ja kalla vett sisse. Toote põhjas on väike auk, kust vesi niriseb kerisele. Nii saad tasase ja meeldiva leili. Vette võid lisada mõne tilga saunaaroomi. Hubase meeleolu loomiseks on traaleril katusega teeküünla pesa.
!!! Valmistatud Eestis käsitööna ja täpselt samasugust toodet ei ole. Toon ja muster võivad veidi erineda pildil toodust.
Väga hea kingiidee!
Mõõdud (ilma ketita): ca 24 x 17 x 13 cm
Pakendi mõõdud: 25 x 17,5 x 14,5 cm
Ainult 12 laos
Naturaalsest merevaigust kaelakee, ühendus plastikust kruviga.
Pikkus: ca 47 cm. Kaal: ca 11g
! Valmistatud käsitööna ja kõik kaelakeed on natuke erinevad, pikkus ja kaal võivad veidi kõikuda (kuni +/- 5%).
Ainult 29 laos
Naturaalsest merevaigust kaelakee, ühendus plastikust kruviga.
Pikkus: ca 48 cm. Kaal: ca 15g
! Valmistatud käsitööna ja kõik kaelakeed on natuke erinevad, pikkus ja kaal võivad veidi kõikuda (kuni +/- 5%).
Ainult 7 laos
Naturaalsest merevaigust kaelakee, ühendus plastikust kruviga ja tugeva polüestrist niidiga.
Pikkus: ca 33 cm. Kaal: ca 6g
! Valmistatud käsitööna ja kõik kaelakeed on natuke erinevad, pikkus ja kaal võivad veidi kõikuda (kuni +/- 5%).
Ainult 37 laos